su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Sancaktepe su tesisatçısı uzman ekipleri ile hizmetinizde. Teknolojinin getirdiği tüm yeniliklerle su tesisat sorunlarınızın İstanbul Samcaktepe’de çözüm noktası olmaktayız. Profesyonel su tesisatçısı olarak kesin, güvenilir ve kaliteli çözümler üretmekteyiz. Su kaçağı tespiti noktasında da kırmadan, zahmet vermeden teknolojik çözümler üretmekteyiz.

Su tesisatı, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi tüm tesisat sorunlarınızda yanınızdayız. Konusunda uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sancaktepe su tesisatçısı olarak yaşanan veya yaşanabilecek tesisat sorunları için kesin çözümleri, referanslarımız ile ortaya koymaktayız. Banyo, mutfak ve diğer tüm tesisat sorunlarında kesin ve güvenilir çözüm, banyonuzda mutfağınızda su kaçağını kırmadan, dökmeden tespiti yapmak artık mümkün. Lavabo tıkanıklarında da yanlış müdahale farklı sorunlara sebep olabilir.  Yüzde yüz garantili çözüm sunan tecrübeli ekibimizle en zor tesisat sorunlarının altından kalma konusunda iddialıyız.

Profesyonel su tesisatçısı ve teknolojinin getirdiği son ekipmanlarla hizmetinizdeyiz. Daha önce yapmış olduğumuz işler ile haklı gururumuzun siz de farkına varacaksınız. Gerek bireysel gerekse de kurumsal firmalarımıza sunduğumu hizmetler ile sektör içinde haklı yere sahibiz. Su kaçağı tespitinden tıkanıklık açmaya, petek temizliğinden lavabo gider tıkanıklığı sorunlarınıza kadar garantili çözümler bizde. Yanlış kullanılan malzemeler ile oluşan sorunları çözmeye talibiz. Yanlış yapılan ustalık ve işçiliğin karşısındayız. Eskimiş su tesisatlarınızı son model ve kaliteli ürünlerle düzeltmeye hazırız. Tüm bunları yüzde yüz garantili ve güvenle sizlere İstanbul’un tüm semleri için sunmaktayız.

Sizlere kendi çabalarınızla tesisat sorunlarınızı halletmenizin getireceğiz hatalı sonuçlar ile karşılaşmamanız adına gerekli tüm tedbirleri almaktayız. Elbette oluşan her sorunu kendi çabalarınızla çözmeniz mümkün değil. Ancak sorunları çözemediğiniz noktada ekonomik ve kalıcı çözüm sunmaktayız. Evinizin hangi noktası olursa olsun, tüm teçhizat ve ekipmanlarımızla su tesisatçısı olarak sizlerin yanınızdayız. İstanbul Anadolu yakasındaki Sancaktepe İlçesinin tüm tesisat sorunları yanında profesyonel su tesisatçısı olarak zahmetsiz, kırmadan su kaçağı tespiti de yapmaktayız. Bölgenin ve Sancaktepe’nin en önemli tesisatçısı olarak sizlere kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.


  Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.