su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Şeyhli’ de profesyonel su tesisatçısı ekibimiz hizmetinizdedir. Yılların getirdiği tecrübeyi, günümüz teknoloji sistemleri ile harmanlayıp sizlerin sorunlarına alternatif çözümler getiriyoruz.

Politikamız

Sizlere minimum fiyatlarla, maksimum kalite de hizmet etmek için teknolojiyi en üst düzeyde kullanıyor ve sorunlu bölgeye en güvenilir şekilde müdahale ediyoruz.  Yapacağımız müdahaleyi profesyonel su tesisatçısı ekibimiz sizlere anlatıyor varsa sizlerinde fikirlerini dinliyor ve uzmanlığımızın gerektirdiği şekilde, kaliteden ödün vermeden çözümlerimizi hayata geçiriyoruz.

Hizmetlerimiz

Sıcak ve soğuk su tesisatı, su kaçağı tespiti, kanal açma, kanalizasyon temizliği, koku tespiti, lavabo açma, logar açma ve temizleme, pimaş tıkanıklığı açma, batarya ve batarya başlıkları değişimi başlıca hizmetlerimizdendir.

Su Kaçağı Tespiti

Ev ve iş yerlerinde meydana gelen su kaçakları hem sizlere hem de komşularınıza mağduriyet yaşatabilmekte. Bu kaçaklar borularda oluşabilecek çatlak veya kırılmalardan kaynaklanabileceği gibi boruların ek yerlerinde meydana gelebilecek kaymalardan da kaynaklanabilir. Eskiden su kaçağı tespitini bulmak için döşemeleriniz, fayanslarınız, duvarlarınız kırılarak boru tesisatı boyunca kaçak aranır ve dolayısıyla sizlere kırılan alanların yeniden yapılması maliyeti de çıkardı. Şimdi akıllı robotlarımız ve profesyonel su tesisatçısı ekibimizle kaçağın bulunduğu noktayı tespit edip sizi büyük masraflardan ve günler sürecek tadilatlardan kurtarıyoruz.

Mutfak ve Banyo giderleri tıkanıklıkları açma

Ev ve işyerlerimizde mutfak, banyo ve tuvaletlerinizde yaşanacak tıkanıklıklar huzur bozucu düzeyde olabilir. Bu noktada birçok kişi günlük çözümler üreterek aslında ileride daha büyük sıkıntı oluşturabilecek şekilde hareket ederler. Biz bu tıkanıklıkları garantili şekilde uzman ekibimiz ve teknoloji harikası donanımlarımız ile uzun vadeli çözümlere kavuşturuyoruz. Unutmayın ki ev ve işyerlerinizde bulunan bu tesisatlarınızın gider bakımı periyodik olarak uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Hizmet verdiğimiz Sokaklar, Mahalleler ve yakın yerler

Hukuk sokak, Kartal sokak, G-3. Sokak, Karanfil sokak, Hayırlı sokak, Çiçek Dağı sokak, Erdoğan sokak, Sevda sokak, Meram sokak, Fuzuli sokağı, Selvi sokak, Ensar  sokak, Tufan sokak, Meşe sokak, Risale sokak, Lale sokak, Sadık Ahmet sokak, Serçe çıkmazı, Güven çıkmazı, Gül camii, Ankara caddesi, Pendik Belediyesi Aşevi, İETT Meslek Lisesi, İETT Şeyhli ilköğretim okulu, Yayalar camii, Şeyhli ilköğretim okulu, Sülüntepe Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Ertuğrul Gazi Mahallesi ve bu alanlara yakın yerlere profesyonel su tesisatçısı ekibimizle en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ve müşteri memnuniyeti hedefli çalışmalarımız ile kaliteden ödün vermeden, bütçenize uygun alternatif çözümlerimiz ile Şeyhli su tesisatçısı olarak hizmetinizdeyiz.