su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Teknolojiyi günümüzde hemen hemen her sektörde görmekteyiz. Elbette inşaat, yapı ve tesisat işlerinde de teknolojiden oldukça fazla faydalanılmakta. İstanbul’un en önemli ilçelerinden olan Şile su tesisatçısı olarak teknolojinin ve ürün kalitesinin en verimli şekilde kullanıldığı tesisat çözümleri üretmekteyiz. Profesyonel su tesisatçısı hizmetleri altında tüm tesisat sorunlarınız yanında su kaçağı tespiti gibi tüm hassas ve önemli işlemlerde de yanınızdayız.

İşimizi iyi, zamanında ve kaliteli olarak yapmaktayız. Su tesisatı, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi tüm tesisat sorunlarının çözümünde aranan ve beğenilen noktadayız. Bu sorunların herhangi biri ile karşılaştığınızda kendi çabanızla halletme çabasına girebilirsiniz. Ancak profesyonel su tesisatçısı yardımına mutlaka ihtiyaç duyacaksınız. Bu nedenle güvenilir ve kaliteli hizmet ile Şile su tesisatçısı olarak yanınızdayız. Kendinizin çözümünü bulamadığınız tesisat sorunlarınız mı var?

Banyo, mutfak ve diğer tüm tesisat sorunlarında kesin ve güvenilir çözüm için sizlerin yanınızdayız. Evlerinizde, işyerlerinizde ve işletmelerinizdeki tüm tesisat sorunlarına kesin ve uzun vadeli çözümler üretmekteyiz. Lavabo tıkanıklarından su kaçaklarına kadar her konuda yüzde yüz garantili çözüm sunan tecrübeli ekibimizle en zor tesisat sorunlarının altından kalkma konusunda iddialıyız. Daha önce yapmış olduğumuz işler ile referanslarımızı inceleyebilir, bizlerden önceden hizmet almış müşterilerimizin söyleyeceklerine kulak verebilirsiniz. Gerek bireysel gerekse de kurumsal firmalarımıza sunduğumu hizmetler ile İstanbul’un en önemli su tesisatı çözüm noktasıyız. Tesisat sorunlarınızı doğru tespitle belirlemekteyiz. Bunu yaparken teknolojinin tüm yeniliklerinden faydalanmaktayız. Tespitten sonra ürettiğimiz çözümler ile kalıcı ve kaliteli tesisatlar sunmaktayız.

Şile su tesisatçısı yanınızda olduğu sürece tesisatçı aramanıza gerek kalmayacaktır. Evinizin huzurlu ortamında sizlerin huzurunu kaçıracak olan tüm tesisat sorunlarını bizlere bırakmanız yeterlidir. Profesyonel su tesisatçısı olarak güler yüzlü ve deneyimli ekibimizle eskisinden de daha iyi bir ev, işyeri ortamına kavuşacaksınız. Su kaçağı tespiti noktasında kırmadan, dökmeden ve komşularınızı rahatsız etmeden kesin ve net sonuçlar sunmaktayız. İstanbul Anadolu yakasının önemli ilçelerinden olan Şile ilçesinde bu hizmetleri işinde uzman ekibimiz ve kaliteli tesisat ürünlerimiz ile bölge halkının hizmetindeyiz.


Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.