su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Her geçen gün mimari anlamda yapımı devam eden ve mevcut yapılar içerisinde de ev ya da ofis olarak kullanılabilen yaşam alanları içerisinde, en fazla dikkat gereken kurulum işlemlerinin başında su tesisatı çalışmaları gelmektedir. Mevcut yaşamsal şartların haricinde hijyenik kriterlerinde aynı şekilde devam edebilmesi için zaruri bir ihtiyaç olan sıhhi tesisat sistemleri, konusunda uzman ve deneyimli servis firmaları ve su tesisatçısı ekipler tarafından gerçekleştirildiği takdirde oldukça uzun süreli kullanım performansına da sahip olabilmektedirler.

Kendi sektörü içerisinde hizmet vermeye başladığı günden bu yana su tesisatı kurulumu, tesisat arızaları ve sıhhi tesisat alanında gerekli olan her türlü teknik işlem için hizmet vermekte olan firmamız; İstanbul'un Anadolu Yakası içerisinde yer alan her noktaya sağladığı hizmeti, Beykoz ilçesinin Soğuksu Mahallesi dahilinde de aynı etik değerler ve çözüm odaklılık ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Su tesisatı sistemleri, kendi içerisinde sağladığı servis imkanları ve diğer hizmet çeşitleri neticesinde oldukça büyük bir alan içerisinde etki göstermektedir. Yeni binalar içerisindeki kurulum işlemleri ile başlayan bu etki süreci, mevcut sistemlerin kullanımı sırasında oluşabilecek arızaların giderilmesine kadar devam edebilmektedir. Tam olarak bu hizmet yelpazesi içerisinde hizmet vermekte olan firmamız; müşteri talepleri doğrultusunda oluşabilecek her türlü kurulum, bakım, onarım, tespit ve ölçüm işlemlerini eksiksiz bir şekilde sağlamaktadır. Profesyonel su tesisatçısı ekibimiz ile vermiş olduğumuz hizmetler, koşulsuz müşteri memnuniyeti garantisi ve güler yüzlü servis hizmeti ile birlikte sizlere sunulmaktadır.

Sıhhi tesisat içerisinde oluşabilen arızalar, kullanım kaynaklı olmakta ve damlatma, nemlenme, sızdırma ve çalışmama gibi durumlar ile kendilerini belli edebilmektedir. Bu tarz sorunlar dahilinde profesyonel ekibimiz tarafından her türlü tesisat ekipman değişimi, su kaçağı tespiti, teknik ölçüm servisi ve diğer su tesisat işlemleri mevcut çalışma ve yaşam alanınız içerisinde herhangi bir deformasyon yaratılmadan doğru olarak bulunmakta ve en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır. Su tesisatı sistemlerinde en iyi hizmete sahip olabileceğiniz firmamız aracılığı ile; sizler de İstanbul Anadolu Yakası içerisindeki her nokta için olduğu gibi Beykoz ilçesine bağlı Soğuksu Mahallesi'ni de kapsayan geniş servis ağımız dahilindeki hizmetlerimizden yararlanabilir, profesyonel ve deneyimli ekibimizin sağlamış olduğu çözüm odaklı ve etik kurallar dahilinde benimsenmiş kusursuz servis prensibine aynı anda sahip olabilirsiniz.