su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

İstanbul içinde hizmet veren Metropol Tesisat, su tesisatıyla ilgili her türlü sorununuzda uzman kadrosuyla 7 gün 24 saat hizmetinizde. Kırmadan su kaçağı tespiti, petek temizliği, tıkanıklık açma gibi hizmetlerin verildiği firma, 24 saat online ve garantili hizmet alabileceğiniz profesyonel su tesisatçısı kadrosuna sahip.

İstanbul içindeki tüm semtlere hizmet veren Metropol Tesisat, özellikle tıkalı su boruları ve giderlerini açmada kırmadan, robot kullanarak tıkalı yeri belirleyip yine kırmadan, boruları açma ilacı ve özel aletler kullanarak tıkalı su boruları ve giderlerini açmakta ve temizliğini yapmaktadır. Su tıkanıklığını açma haricinde su sızıntısı bulmada da uzman olan firma, kırmadan ve dedektör kullanarak su sızıntılarını tespit etmekte, sizi bir sürü masraf ve vakit kaybından kurtarmaktadır.

Su Tıkanıklığı Açma

Su Tıkanıklığını Açma Hizmeti

Petek temizliğinde de iddialı olan Metropol Tesisat, özel petek temizleme cihazı ve kimyasal ilaçlarla yılda bir kez yaptırmanız gereken işlemi 20 dakika gibi bir sürede yaparak peteklerinizin içinde birikmiş tortuları dışarı çıkartmakta, zaman içinde oluşan kireçlenmeyi çözmektedir. Peteklerinizin temiz olması kombinizin ömrünü uzatır, daha kaliteli bir ısınma ve yakıt tasarrufu sağlar.

Tıkalı lavabo, banyo, mutfak ve tuvaletlerde de en büyük yardımcınız olan deneyimli su tesisatçısı elemanlarımız, görüntülü sistemler kullanarak kırıp dökmeden, hızlı ve güvenilir şekilde ve en az masrafla sizi tüm tıkanıklıklardan kurtarmaktadır.

Su Tıkanıklığı Açma

Gider borularının tıkanması hayatımızı kâbusa çevirebilir. İster evde ister iş yerinde gider borularına atılan ya da düşen çeşitli cisim ve çöpler pis su giderlerini tıkamakta ve pis suların giderden dışarı taşmasına neden olmaktadır. Çok hızlı müdahale edilmesi gereken gider tıkanıklık ve taşmalarında en büyük yardımcınız profesyonel su tesisatçılarımızdır. Tıkalı giderler en son teknoloji kullanılarak, kameralı görüntüleme sistemleri ve özel pimaş açma ilaçlarıyla temizlenmekte, kısa sürede sizi büyük bir dertten kurtarmaktadır. Hem de büyük paralar ödemenize ve herhangi bir yerin kırılmasına gerek kalmadan.