su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

İstanbul’un bir çok bölgesinde hizmet gösteren Metropol Tesisat uzman kadrosu ve deneyimli ekibi ile Suadiye’de de hizmet vermektedir. Toplu veya bireysel tesisat sorunları için bölgenin önde gelen firmalarındandır.

Sahip olduğu ekipman ve teknoloji ile her türlü tesisat sorunlarınızı çözen firmaya müşteri iletişim merkezi ile kayıt oluşturarak bir telefonla ulaşılabilmektedir. 15 yıldır bu sektörde olan firma yenilikçi ve modern anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmanın diğer bölgelerde olduğu gibi Suadiye bölgesinde sunduğu hizmetler şunlardır;

  • Suadiye Su kaçak tespiti
  • Suadiye Kırmadan su kaçak tespiti
  • Suadiye Pimaş kanal yıkama
  • Suadiye Su sızıntısı tespiti

Firma su sızıntılarını ve kaçaklarını tespit ederken yurt dışından getirilimiş son derece modern ekiplerler ile kırma yapmadan önce bu cihazlarla ölçümleme yapılarak tespit edilmektedir. Bu işlem daha az yerin kırılmasını ve zarar görmesini sağlamaktadır. daha çok banyolarda su sızıntısı olduğundan burada seramik kırılmaları daha çok yaşanmaktadır. Ancak mevcut sistem ile %70 daha az seramik zarar görerek sorun giderilmektedir. Şimdiye kadar bu sistemden bütün müşteriler memnun kalmış olup firma gelişen teknolojiyi takip ederek alet ve ekipmanlarını gelişen teknoloji ile birlikte güncellemektedir. Özellikle apartman planlamalarında banyolar ve mutfaklar hep yan yana dizayn edildiğinden bazen su sızıntıları ıslaklığın oldu daireden değil tesisat sorunlarının yan daireden kaynaklandığı görülmektedir.

Suadiye Su Tesisatçısı

Böyle durumlarda çoğu firma direk ıslak gördüğü duvarı kırarak işe başlar ancak tespit yapılmadığından gereksiz bir yıkım olarak çıkar. Bu durum müşterilere ek maliyet  yaratarak müşteri memnuniyetini azaltır. Metropol tesisat olarak cihazlarla ölçüm yapılmadan kaçak tespiti yapılmamakta ve bu işlemler için eğitimli ve deneyimli personeller kullanılmaktadır. Su kaçak sızıntısı dışında firma İstanbul Anadolu yakası için kalorifer temizliği de yapmaktadır. Kalorifer temizliği düşünen bireyler bir telefonla uygun zamanı ayarlayarak temizliklerini yaptırabilirler.

Suadiye Su Tesisatçısı

Kendisine müşteri memnuniyetini ilke edinen Suadiye su tesisatçısı firması sahip olduğu donanım ve ekipmanla İstanbul ilinin pek çok yerinde olduğu gibi Suadiye bölgesinde de tercih edilirliliği her geçen gün artmaktadır. Kendi uzmanlık alanında gelişen teknolojiyi takip ederek alet ve ekipmanlarını yenileyerek tesisat sorunlarını çözen su tesisatçısı firması, teknolojiyi takip ederek gelişime ve yeniliğe her zaman açıktır.