su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Günümüz mimarisinin en önemli yapı taşlarından birisi de şüphesizdir ki, hem ev hem de iş alanları için gerekli hijyenik şartların devamını sağlayan ve kişilerin kullanımına yönelik uzun ömürlü performans garantisi sağlamakta olan su tesisatı kurulumu ve bakımı işlemleri olmaktadır. Banyo ve mutfak alanları başta olmak üzere birçok kullanım alanı için büyük oradan önem teşkil eden bu sistemler, konusunda deneyimli ve uzman bir firma ve ekip aracılığıyla gerçekleştirilen çalışmalar doğrultusunda, gerek yaşam gerekse de çalışma alanları için oldukça efektif çözümler de sağlayabilmektedir.

Sektörü içerisinde yer aldığı günden bu yana bireysel ve kurumsal anlamda, müşterilerine benzersiz bir tesisat hizmeti sağlamakta olan firmamız; konusunda profesyonel su tesisatçısı kadrosu ile İstanbul'un Anadolu Yakası içerisinde yer alan birçok noktaya sağladığı servis ve hizmetlerini, Sultangazi ilçesi içerisinde yer alan Sultançiftliği Mahallesi için de aynı etik kurallara bağlı kalacak şekilde gerçekleştirmektedir.

Su tesisatı, mevcut kurulum yapısı ve ardından gelen periyodik bakımları sebebiyle oldukça komplike bir yapıya sahip olması ile dikkat çekmektedir. İlgili işlemlerin tamamen deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi gereken bu sistemler, doğru kullanılan ekipman ve malzemeler ile de kullanıcılarına yüksek oranda performansı da beraberinde getirebilmektedir. Tam olarak bu alanda hizmet sağlayan firmamız; profesyonel su tesisatçısı kadrosunun sağlamış olduğu benzersiz hizmet garantisi sayesinde, ofis ve yaşam alanları olarak kullanılabilen binalar içerisinde zamanla oluşabilecek her türlü sızdırma, kırılma, damlatma ve nemlenme gibi tesisat sorunlarına, kullanılan teknolojik ekipmanlar ve ölçüm cihazları ile hızlı ve çözüm odaklı olarak müdahale etmektedir.

Yaşanılan tesisat sorunlarına yönelik gerekli her türlü bakım ve desteği sağlamakta olan firmamız; sizlerden gelen hizmet taleplerini göz önüne alarak oluşturulan servis yelpazesi içerisinde ekipman değişimi, su kaçağı tespiti, yeni kurulum ve onarım işlemlerini de eksiksiz bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır. Bizlere ulaştıracağınız servis talepleriniz anında değerlendirmeye alınacak ve belirtmiş olduğunuz hizmet adresine hızlı bir şekilde yetkili ekip yönlendirilecektir. Su tesisatı alanında en kaliteli hizmeti garanti eden firmamız ile; İstanbul'un Anadolu Yakası'nda bulunan birçok alana servis hizmeti alabileceğiniz gibi, Sultangazi ilçesine bağlı Sultançiftliği Mahallesi'nde de profesyonel, etik ve en hızlı su tesisatçısı hizmetine sahip olabilirsiniz.


Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.