su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Evlerde, ofislerde, kısacası insanın olduğu her yerde sıklıkla kullanılan suyun hayatımızdaki önemi yadsınamaz. Bununla birlikte çevrenin olduğu gibi suların da giderek kirlendiği ve temiz suyun azaldığı, herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Suyun önemi bu denli fazla iken su kadar su tesisatının da önemi oldukça büyüktür. Profesyonel su tesisatçısı bulmak her zaman o kadar kolay olmasa da Şile’nin Tekeköy mevkiinde bu hizmete ulaşmak hiç de zor değildir.

Su tesisatçısı ekibi bakımından kaliteli personele sahip olan Tekeköy, su tesisat hizmetlerinde kaliteyi kendine ilke edinmiştir ve yararlandığı teknolojik cihazlar ile de büyük tesisat firmalarını aratmayacak düzeye ulaşmıştır. Kendini yetiştiren ve günümüz yeniliklerini takip eden bir vizyona sahip personeli ile Tekeköy, su tesisatında olabilecek su kaçağı tespiti gibi anlık sorunlarda anında kalıcı çözümler üreterek gerekli müdahalelerde bulunabildiği gibi herhangi bir problem olmadan da tesisatın bakım ve onarımını doğru bir şekilde müşteri mağduriyetine yol açmadan farklı çözüm önerileri ile yapabilme kabiliyetine sahiptir.

Tekeköy gibi küçük mahallelerde de bu gibi hizmetlerin verilebiliyor oluşu takdire değer bir öneme sahiptir. Müşterinin güvenini kazanmayı başarmış olan Tekeköy su tesisat hizmetleri, hem işini düzgün hem de kısa zamanda yapması ile, arananlar arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Tesisat ile ilgili her türlü işlemin kısa sürede ve az maliyetle halledildiği Tekeköy’de oturanlar, ihtiyaçlarını anında giderebilmektedir. Bir su tesisat firmasından beklenenden çok daha fazlasına sahip olan Tekeköy’deki bu hizmet, olabilecek en ciddi problemlere bile kalıcı çözümler sunabilmesi açısından pekçok kişi tarafından da tavsiye edilmektedir.

Alanında uzman ekibi ile problemin hızlı ve anında çözülmesi, müşteri memnuniyetini arttıran etmenlerin başında yer almaktadır. Çağırıldığı yere zamanında giden ve işini zamanında yapan bu tesisatçı ekibi, tamir, bakım, onarım gibi geniş bir yelpazede sunduğu seçenekler ile hem sizi hem de evinizi güvence altına alır. Artık İstanbul’a uzak oturulması pekçok hizmetten mahrum kalınması anlamına gelmemektedir. Tüm tesisat sorunları için Şile, Tekeköy’de verilen su tesisat hizmetlerinden kolaylıkla faydalanılabilmekte ve beklenilenden çok daha iyi bir hizmete kavuşulabilmektedir. 

 


Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.