su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Anadolu yakasında Ümraniye ilçesindeki Tepeüstü Mahallesine su tesisatıyla ilgili tüm sorunlarınızda hizmet veren firmamızı; su tesisatçısı ihtiyaçlarınızda ve su kaçağı tespiti sorunlarında arayabilirsiniz. Profesyonel su tesisatçısı kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Binalarımızda kullandığımız su tesisatları; temiz suyun bina içinde dağıtıldığı temiz su tesisatı ve banyo, tuvalet ve mutfaklarda kullanmış olduğumuz pis suyun bina dışına gönderildiği atık su tesisatıyla kalorifer tesisatlarından oluşmaktadır. Temiz su borularıyla atık su boruları ve giderlerde hiç beklemediğiniz zamanlarda meydana gelen tıkanmalar bir anda hayatınızı kâbusa çevirebilir. Lavabo ve tuvaletlerde taşmalara bile neden olan tesisat tıkanmaları, profesyonel su tesisatçısı kadrosuna ihtiyaç duyar. Bu gibi tıkanmalar olduğunda ehliyetsiz, işinin uzmanı olmayan kişilerin yaptığı çözümler; duvarlarınızın, fayanslarınızın kırılarak oldukça pahalı fiyatlar ödemenize sebep olur. Su kaçağı tespiti yapılırken de çoğu zaman gereksiz yere banyo, mutfak ve tuvaletlerdeki sağlam boruların olduğu bölümler kırılarak sorun çözümlenemez ve size zaman ve para açısından daha büyük zararlar verebilir.

Lavabolardaki tıkanıklıklar genellikle yemek artıklarından ve yemek yağlarının lavaboya dökülmesinden dolayı oluşur. Özellikle lavaboya dökülen yemek yağları donarak borularda birikim yapar ve zamanla su geçişine izin vermeyecek büyüklüğe ulaşır. Tuvalet ve giderlerde oluşan tıkanmalar ise suda eriyemeyecek cisimlerin tuvalet ve giderlere atılması sonucu oluşur. Pedler, naylon poşetler ve çeşitli oyuncaklar bu cisimlerden sadece bazılarıdır.

Anadolu yakası Tepeüstü Mahallesindeki binalarınızda temiz su borularında ve atık su giderleriyle tuvaletlerde meydana gelen tıkanma sorunlarında profesyonel su tesisatçısı kadromuzla hizmetinizdeyiz. Su tesisatçısı uzman kadromuz tıkanmış su borusu ve giderlerdeki sorunlu bölümü fayans ya da duvarlarınızı kırmadan bulup yine elektronik cihazlarla kırmadan hızlı bir şekilde açacaktır. Borular ve tuvaletlerdeki tıkanmış bölümler; özel cihazlarla kontroller sonucu sinyal vererek kendini belli eder. Bu tıkanmış bölümleri özel robot cihazlarımızla kırmadan açıyoruz. Böylelikle hızlı bir şekilde, banyo, mutfak ve tuvaletlerinizi kırmadan tıkanıklık sorunlarınızı çözümlüyoruz.

Bunun dışında kalorifer tesisatlarında meydana gelen tıkanmalar için de bizi arayabilirsiniz. Kalorifer peteklerinin temizliği, peteklerdeki tesisat sorunlarının çözümü gibi problemler de Tepeüstü Mahallesi’nde hizmet alabileceğiniz tesisat konularıdır.