su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Su tesisatı işlemleri farklı şekillerde çözümlenir. Teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler ile birlikte artık fazla kırma işlemi yapılmadan daha rahatlıkla çözüme kavuşturulabilir.  Çok farklı yöntemler kullanılmaktadır. Su tesisatındaki su kaçağını anlamak için ise bir cihaz yardımı ile problemli bölge tespiti sağlanır. Sonrasında ise o bölgede kırma işlemi gerçekleştirilir. Problem giderildikten sonra ise kırılan yer eski haline tekrar getirilir.

Termal Kamera İle  Su Tespiti

Bir diğer yöntem ise termal kamera ile su kaçağı tespiti dir. Bu yöntemde genellikle merkezi ve diğer ısıtma sistemleri için daha fazla tercih edilir. Bu yöntemin adından da anlaşılacağı üzere sıcaklığa duyarlı bir yöntemdir. Tesisattan geçen sıcak suyun yardımı ile problemli olan tesisat tespit edilir. Sonrasında ise belirlene yerden küçük bir kısmında kırma işlemi gerçekleştirilir.

Termal Kamera İle Kırmadan Tespit

Kırma işleminden sonra ise sorunlu tesisatın problemli kısmına işlem uygulanır ve eskisi gibi sorunsuz bir şekilde teslim edilir.  Tüm bu işlemlerin yapılabilmesi için oldukça profesyonel bir ekibe ihtiyaç vardır. İş konusunda yeterli donanıma sahip olmayan firmalar tarafından yapılan işlemlerden asla istenilen sonuç alınamaz. Biz metropol su tesisatçı firması olarak sizlere en iyi hizmeti konu üzerinde diploması olan ve işe hâkim kişiler tarafından vermekteyiz.

Termal Kamera İle Su Kaçak Tespti

Bu yüzden de vermiş olduğumuz hizmetin sonuna kadar arkasında durmaktayız. Sizlere 7/24 hizmet vererek her türlü problemlerinizde günün istediğiniz saatinde arayarak iletişime geçmeniz mümkündür. Çağrı merkezimiz ile de sizlere daha kaliteli hizmet vermek için buradayız.

    Biz su tesisatçısı olarak bu işe gönlümüzü vermiş ve her daim firmamızı daha ilerilere taşımak için durmadan çalışmakta ve kendimizi yenilemekteyiz. Sizlerde su tesisat, kaloriferinizde sorun yaşıyor iseniz bizi arayın. Profesyonel olarak problemlerinizi kısa süre içinde çözüme kavuşturalım. Firma olarak en büyük referansımız ise siz değerli müşterilerimizin firmamıza yapmış olduğu olumlu dönüşlerdir. Su tesisatı konusunda bizi tercih edin.