su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

İstanbul’un en önemli su tesisat firması olan Metropol Tesisat tüm semtlerde uzman ekipleri ile hizmetinizde. Su tesisatı, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi tüm tesisat sorunlarınızda yanınızdayız. Konusunda uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlere günün her saatinde ulaşabileceğiniz müşteri destek ve yardım talebi hattımızdan ulaşabilirsiniz. Bu sayede bizlere tesisat sorunlarınızı ulaştırabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma göre İstanbul’un tüm semtlerine anında ulaşan gezici ekibimizle yanınızdayız.

Üsküdar Su Tesisatçısı

Üsküdar su tesisatçısı sorunları mı yaşıyorsunuz? Sorunlarınızın tespiti ve çözümü için bize ulaşmanız yeterli. Banyo, mutfak ve diğer tüm tesisat sorunlarında kesin ve güvenilir çözüm Metropol Tesisatta. Banyonuzda mutfağınızda su kaçağını kırmadan, dökmeden tespiti yapmak artık mümkün. Lavabo tıkanıklarında da yanlış müdahale farklı sorunlara sebep olabilir.  Yüzde yüz garantili çözüm sunan tecrübeli ekibimizle en zor tesisat sorunlarının altından kalma konusunda iddialıyız.

Su Tesisatçısı

Profesyonel kadrosu ve teknolojinin getirdiği son ekipmanlarla hizmetinizdeyiz. Daha önce yapmış olduğumuz işler ile haklı gururumuzun siz de farkına varacaksınız. Gerek bireysel gerekse de kurumsal firmalarımıza sunduğumu hizmetler ile İstanbul’un en önemli su tesisatı çözüm noktasıyız. Su kaçağı tespitinden tıkanıklık açmaya, petek temizliğinden lavabo gider tıkanıklığı sorunlarınıza kadar garantili çözümler bizde. Yanlış kullanılan malzemeler ile oluşan sorunları çözmeye talibiz.

Üsküdar Su Tesisatçısı

Yanlış yapılan ustalık ve işçiliğin karşısındayız. Eskimiş su tesisatlarınızı son model ve kaliteli ürünlerle düzeltmeye hazırız. Tüm bunları yüzde yüz garantili ve güvenle sizlere İstanbul’un tüm semleri için sunmaktayız.Sizlere kendi çabalarınızla tesisat sorunlarınızı halletmeniz adına faydalı bilgiler vermekteyiz. Elbette oluşan her sorunu kendi çabalarınızla çözmeniz mümkün değil. Ancak sorunları çözemediğiniz noktada ekonomik ve kalıcı çözüm sunmaktayız. Evinizin hangi noktası olursa olsun, tüm teçhizat ve ekipmanlarımızla İstanbul’un her noktasında su tesisatçısı olarak sizlerin yanınızdayız.

Üsküdar su tesisatı yanında tüm diğer semtlerimizde de gezici ekiplerimizle en kısa sürede yanınızdayız. Yapmanız gereken ise günün her anında bize ulaşabileceğiniz destek hattımızdan, su tesisatı sorunlarınızı bize anlatıp konumunuzu bildirmenizdir.