su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

İstanbul’un tüm semtlerinde, tüm su tesisatıyla ilgili sorunlarınızı 7/24 hizmet veren, Metropol tesisat tarafından karşılanır. Metropol tesisatın hizmet verdiği İstanbul semtleri arasında, Yalı mahallesi, Küçük Bakkalköy, Şerifali, Esatpaşa ve dahası yer almakta. Neredeyse tüm İstanbul semtlerinde su tesisatı hizmeti vermektedirler. Metropol tesisata bağlı yalı mahallesi su tesisatçısı zamanla, sadece su tesisatı işleri değil, aynı zamanda petek temizliği, kaçak su tespiti, lavabo, tuvalet gibi tüm pis su giderlerinde oluşan tıkanıkların giderilmesi hizmetlerini, müşteri mağduriyeti olmaması için 7/24 sağlayabilen bir firma.

Yalı mahallesi ve diğer semtlerdeki su tesisatçısı firmanız olan Metropol tesisat evde yaşayabileceğiniz su tesisatıyla, ilgili sorunlarda, garantili bir hizmet sunmakta. Bu hizmetler arasında su kaçağı tespit ve tamiri de bulunmakta. Eğer lavabo borularınız damlatıyorsa, banyo tavanında su sızıntısı mevcutsa, klozetinizin kenarlarından su sızdırıyorsa yalı mahallesindeki su tesisatçısı Metropol tesisat size garantili bir su kaçağı tespit etme hizmeti sağlıyor. Yani sorunun tespiti için evinize geldiklerinde, son teknoloji robot ve alet, cihazlarını kullanıp herhangi bir su kaçağı bulunamazsa, firma hiçbir ücret talep etmiyor. Böylece size, hizmeti garantilemiş oluyor. Aynı zamanda su kaçağını hiçbir tadilat gerektirmeden, teknolojik cihazları ve detektörleri kullanarak, hiçbir şekilde kırma gerektirmeden, kolayca tespit edebiliyor. Metropol tesisat ayrıca su tesisatıyla ilgili en sık karşılaşılan sorunlardan biri olan tıkanıklık sorununu da aynı şekilde garanti güvencesiyle çözüyor. 

Yalı Mahallesi Su Tesisatçısı

YALI MAHALLESİ SU TESİSATÇISI 7/24 HİZMETİNİZDE

 Yalı mahallesi su tesisatçısı firmasının yapmış olduğu başka bir hizmette tüm kalorifer kullanıcılarının yakıt masrafından tasarruf sağlamaları için kesinlikle gerekli olan yılda bir kez yapılması öngörülen kalorifer peteği temizliğidir. Kalorifer peteklerinden gelen sesler bu temizliğin yapılması gerektiğine işaret eder. Metropol tesisat, kalorifer peteklerinin kanallarının içinde oluşan tortuları, kirleri, kimyasal ilaçlar kullanarak, petekleri yerinden sökmeden ve evde herhangi bir döküntü, pislik oluşturmayıp, sonrasında temizlik yapma ihtiyacı doğmadan, kolayca temizler. Ve bu işlem kış ayları başlamadan her yıl yapıldığında ısınma giderlerinde, kullanıcılara büyük oranda bir tasarruf sağlamış olur.