su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Yaman Evler su tesisatı servisi bölgesinde en geniş servis ağıyla hizmet veren bir su tesisatı firmasıdır. Telefonla arayarak servisimizden randevu alabilirsiniz. Bulunduğunuz noktaya gps destekli aracımızla hızlı şekilde ulaşmaktayız. Uzman ekiplerimiz binanızdaki arıza ya da hizmet için gereken son teknoloji ürünlerle hizmet sağlamaktadır. Konutlarınızda inşaat aşamasında yapılan tesisat döşeme çalışmalarını özenle yapmaktayız. Bazı konutlarda yetersiz işçilik kalitesi gözlenmektedir.

Böyle yerlerde tesisata su basımı yapıldığında patlama meydana gelir. Kalitesiz işçilik boruların eklem yerlerinde ortaya çıkmaktadır. Bazı yerlerde ise ilk etapta ortaya çıkmayan sorunlar tesisatta meydana gelen basınç değişimleriyle birlikte ortaya çıkar. Ekiplerimiz yaptıkları işlerin her aşamasında kontrollü çalışma yaparlar. Kaliteli malzeme ve yüksek kaliteli işçilikle ortaya konan çalışmalar sonucunda uzun yıllar sağlam kalan tesisatlar sahip olunabilmektedir. Tesisatı önceden yapılmış yaşam alanlarında ise yapılan tadilatlar dikkat istemektedir.

Kullanılan cihazlar genellikle güçlü kırma delme özelliğine sahip olduğu için ustalık çok önemlidir. Elektrik,  doğalgaz, telekomünikasyon gibi diğer tesisatlara zarar vermeden çalışılması gerekmektedir. Servisimiz uzmanlığını bu konularda kanıtlamış bir servistir. Ayrıca ısıtma sistemi ve su tesisatı ile sıcak su tesisatı kompleks şekilde bulunduğu için doğru tespit en önemli gerekliliktir. Eğer doğru noktada tespit olmazsa tesisatlar boydan boya açılır. Ekstra masraflar ve uzun süren tadilat nedeniyle konfor kaybı yaşarsınız.

Açılan bölüm ne kadar fazla olursa o kadar toz, kir ve moloza maruz kalınır. Yaman Evler su tesisatçısı kullandığı termal ve kızılötesinin yanı sıra xray teknolojisi ile çalışan cihazlar yardımıyla noktasal su kaçağı tespiti yapmaktadır. Tesisatınızda hasarlı bölüm çok küçük bir tadilatla giderilerek hızlı bir çözüm sunulmaktadır. Yaman Evler semtinde yaygın servis ağımızla en hızlı ve en garantili su tesisatı hizmetini sunmaktayız. Müşterilerimize en az maliyetle en kaliteli hizmeti sunma gayretinde olan firmamız yaptığı işlere garanti vermektedir. Bazı binalarda alt katlara su sızması komşuları rahatsız etmektedir. Su sızıntısı, rutubet ve kötü koku oluşumlarına neden olduğu için yaşam alanlarımızda yaşam kalitemizi düşürür. Ayrıca önlenmeyen su sızıntıları binaların taşıyıcı aksamlarına da nüfuz eder. İç kısımdaki taşıyıcı demirleri korozyona uğratır taşıma kapasitesini felce uğratır. Yaman Evler profesyonel su tesisatçısı bir telefonla tesisatınızı inceler gerekli bakım ve onarımlarını kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla yerine getirir. 


 Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.