su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Yavuz Selim Mahallesi, İstanbul ilinin Anadolu yakasına bağlı Beykoz ilçesi içerisinde bulunan bir mahallesidir. Bu mahalle içerisinde çeşitli evler, iş yerleri ve çeşitli mekanlar bulunmaktadır. Bu yerlerin tamamında meydana gelebilecek problemlerden bir tanesi de tesisat problemleridir.

Özellikle de su tesisatı konusundaki problemler adeta insanın elini ayağını bağlamakta ve gündelik hayatı son derece olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Oluşabilecek tesisat problemlerinde kişilerin Yavuz Selim Mahallesindeki su tesisatçısı ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Çünkü tesisat problemleri kişilerin kendi başlarına halledemeyecekleri problemler arasındadır. Özellikle de tıkanma ya da gizli su kaçakları en büyük tesisat problemleri olarak dikkat çekmektedir ve kişiler bu konuda kendi yöntemleri ile çözüm bulmaya çalışırken problemlerin daha da büyümesine yola açabilirler.

Oluşabilecek tesisat problemlerinin başında petek tıkanmaları, lavabo, tuvalet ve banyo tıkanmaları, su kaçakları gibi problemler gelmektedir. Bu problemlere tek tek bakacak olursak petek tıkanmaları kişilerin soğuk havalarda ısınma problemleri yaşamasına ve daha fazla yakıt harcamalarına ve böylece de ekonomilerine olumsuz bir şekilde yansıyacaktır. Petek temizliği bu açıdan oldukça önemlidir. Petek tıkanmalarında çeşitli temizlik ve benzeri bazı işlemlerin uygulanması Yavuz Selim Mahallesine hizmet veren profesyonel su tesisatçısı tarafından en iyi şekilde sağlanacak ve ısınma problemleriniz büyük ölçüde ortadan kalkacaktır. Bunun dışında oluşabilecek bir diğer problem de tıkanmalardır. Mutfak, lavabo, banyo ve tuvaletlerde meydana gelen tıkanmaların büyük bir kısmı kullanım hatalarından, lavabo ve tuvaletlere atılan bazı maddelerin zaman içinde birikerek giderleri tıkamaları ile karakterizedir. Bu gibi durumlarda tesisat firmalarının kullanmış olduğu bazı robotik cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazlar kameralı bir şekilde olup gider içlerinin görüntülenmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede tıkanıklığın yeri ve nedeni tespit edilerek tamamen soruna yönelik çözüm oluşturulmaktadır.

Bir diğer tesisat problemi ise su kaçaklarıdır. Su kaçağı tespiti işlemlerinde kullanılan bazı bilgisayarlı kaçak tespit cihazları bulunmaktadır. Tesisatçılar bu tespit cihazları ile evinizin ya da ticari mekanlarınızın hiçbir yerini kırmadan ve zarar vermeden kolay bir şekilde kaçaklarınızı tespit etmekte, sorunlarınızı gidermekte ve bu sayede sizlere en rahat, en özel ve en kolay hizmeti sunmaktadırlar.