su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Yazımanayır veya yakınlarında ikamet etmekteyseniz ve evinizin su tesisatı ile ilgili en ufak bir probleminiz bile varsa dert etmeyin. Yazımanayır su tesisatçısı, genç, dinamik, profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle size çok yakın.

Yazımanayır su tesisatçısı çalışanları sizin refahınızı ve kesenizi düşünen bir anlayışla çıktıkları yolda uzun yıllar deneyim kazanmış bir ekiptir. Şöyle ki yöneldikleri iş skalasının genişliğinden bu anlaşılmaktadır. Evinizin su tesisatında küçük sayılabilecek sorunlardan biri kalorifer peteklerinin tıkanması ve verimli ısı yaymamasıdır. Yazımanayır su tesisatçısı kullandıkları kimyasalla peteklerinizi temizler ve daha az ödeyerek daha çok ısınmanızı sağlar.

Hizmetleri arasında banyo tesisatı, wc tesisatı, sıcak-soğuk su çekimi, çamaşır makinası montajı, su kaçağı tespiti, radyatör temizliği, sifon tamir ve montajı, lavabo montajı, armatür montajı gibi aklınıza gelebilecek her türlü su tesisatı problemleri vardır.

Hemen hemen her evde sürekli oluşan su tesisatı sorunları Yazımanayır su tesisatçısı sayesinde sürekliliğini yitirerek bir seferlik bir sorun olacaktır. Uzman kadromuz, teknolojik ve kaliteli ekipmanlarıyla arızalardan kolayca ve kalıcı olarak kurtulacaktır.

Su tesisatının tamirini zorlaştıran etken su borularının duvarların içerisinde kalmasıdır. Borularda oluşabilecek tıkanıklık durumunda ev içerisinde büyük çaplı tadilat işleri başlamak zorundadır. Ancak gelişen teknoloji ve Yazımanayır su tesisatçısı sayesinde duvarlarınızı kırıp dökmeden bu arızalar, özel üretilmiş aletler aracılığıyla kolayca ve temiz bir şekilde halledilmektedir.Ekibimiz özel kameralı sistemle su kaçağı olan bölgeyi kırmadan tespit etmektedir. Ve tespit sonrası tamiratını da gerçekleştirmektedir.

Bizi arayın ve arkanıza yaslanın, elinizde İngiliz anahtarı ile lavaboların altına girmek zorunda değilsiniz. Ekibimiz en hızlı şekilde arızaya müdahale edecektir. Alacağınız bu hizmetin kaliteli ve uygun bir fiyat aralığında olacağının garantisini vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve güven ilkesi doğrultusunda büyüyen ve büyümeye devam eden Yazımanayır su tesisatçısı sizi eski yöntemlerle yapılan tamirat çilesinden ve tekrarlayarak evinizi ve eşyalarınızı tahrip eden arızalardan kurtarmak için sadece bir arama bekliyor.

Karşılaşacağınız bu problemlerin çözümü için bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel su tesisatçısı olarak, uzman kadromuz ve tecrübemizle yanınızda olacağız.