su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Yeni Çamlıca Mahallesi, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Ataşehir ilçesine bağlı olan bir mahalledir. Bu mahalle için hizmet veren bazı firmalar bulunmaktadır. Bu firmalardan bir tanesi de su tesisatçısı olarak hizmet veren bir firmadır. Bu firma evleriniz, iş yerleriniz ve çeşitli ticari mekanlarınızda meydana gelen her türlü su tesisatı probleminde sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermekte olan bir firmadır.

Firma son teknolojiye uygun cihazları ve bunun ile birlikte işinde uzman çalışan kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu firma vermiş olduğu hizmetler için öncelikle müşteri memnuniyetini ve düzenli iş sistemini ilke edinmiştir ve bu ilke doğrultusunda sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Yeni Çamlıca Mahallesi sakinleri ev ya da diğer ticari mekanlarında meydana gelebilecek tıkanma, petek temizliği, yeni tesisat kurulumu, su kaçağı tespiti gibi konularda profesyonel su tesisatçısı olan bu firmadan destek alma imkanına sahiptir. Haftanın 7 günü 24 saati hizmet veren bu firma sizlerin en büyük sorunlarından biri olan bu tesisat problemlerinizi ortadan kaldırmakta ve sizlere rahat bir tesisat kullanımı sınmaktadır. Özellikle de petek temizliği genel olarak insanların en büyük problemlerinden biridir. Bu probleminiz sizlerin ısınma problemleri ile karşılaşmanıza ve buna ek olarak ısınmak için daha fazla ısı enerjisi kullanmanıza ve böylece de ısınma faturalarınızın yüklü bir hale gelmesine neden olacaktır. Bu durum da ekonominizi büyük ölçüde etkileyecektir. Petek temizliği konusunda hizmet almak sizlerin rahat etmeniz açısından oldukça önemlidir.

İnsanların en büyük problemlerinden bir tanesi de su kaçaklarıdır. Su kaçakları görünen ve gizli su kaçakları olarak 2 şekilde olabilmektedir. Gizli su kaçaklarının tespiti oldukça zordur ancak profesyonel su tesisat firması kullanmış olduğu teknoloji ile kaçağın yerini tam olarak nokta atışı şeklinde tespit etmektedir. Bu sayede evinize ya da diğer mekanlara hiçbir zarar vermeden su kaçağı tespiti yapılmış olur. Bu tespitin ardından da özel bir şekilde onarım ile bu problemleriniz ortadan kalkmış olur. Bu anlamda tesisat firmasından her türlü tesisat probleminiz için profesyonel destek alabilirsiniz.