su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

İstanbul’un Anadolu yakasının önemli ilçelerinden Pendik ilçesinde Yeni Mahalle su tesisatçısı olarak uzman ekipleri ile hizmetinizdeyiz. Tesisat sorunlarınızla ilgili çalacağınız ilk kapı, teknolojinin getirdiği tüm yeniliklerle su tesisat sorunlarınızın çözüm noktasıyız. Su kaçağı tespiti için gerekli tüm teknolojik ürünleri ve kaliteli ürünlerin kullanımını prensip edinmekteyiz. Profesyonel su tesisatçısı noktasında tüm tesisat sorunlarına standartların üzerinde hizmet vermekteyiz.

Su tesisatı, su kaçağı tespiti, klozet tamiri, musluk ve batarya tamiri, tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi tüm tesisat sorunlarınızda yanınızdayız. Konusunda uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlere günün her saatinde ulaşabileceğiniz müşteri destek ve yardım talebi hattımızdan ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma göre İstanbul’un tüm semtlerine anında ulaşan gezici ekibimizle yanınızdayız. Yeni Mahalle su tesisatçısı olarak yaşadığınız sorunlar sizi usandırabilir. Sorunlarınızın tespiti ve çözümü için bize ulaşmanız yeterli. Banyo, mutfak ve diğer tüm tesisat sorunlarında kesin ve güvenilir Yeni Mahalle su tesisatı uygulamalarımız mevcuttur.

Banyonuzda, mutfağınızda huzurla ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için güvenilir çözümler sunmaktayız. Lavabo tıkanıklarında da yanlış müdahale farklı sorunlara sebep olabilir.  Yüzde yüz garantili çözüm sunan tecrübeli ekibimizle en zor tesisat sorunlarının altından kalkma konusunda iddialıyız. Profesyonel kadrosu ve teknolojinin getirdiği son ekipmanlarla hizmetinizdeyiz. Daha önce yapmış olduğumuz işler ile haklı gururumuzun siz de farkına varacaksınız. Gerek bireysel gerekse de kurumsal firmalarımıza sunduğumu hizmetler ile İstanbul’un en önemli su tesisatı çözüm noktasıyız. Su kaçağı tespitinden tıkanıklık açmaya, petek temizliğinden lavabo gider tıkanıklığı sorunlarınıza kadar garantili çözümler bizde. Yanlış kullanılan malzemeler ile oluşan sorunları çözmeye talibiz. Yanlış ustalıktan ve hatalı hasar tespitlerine müsaade etmeyin. Eskimiş su tesisatlarınızı son model ve kaliteli ürünlerle düzeltmeye hazırız. Tüm bunları yüzde yüz garantili ve güvenle sizler için sunmaktayız. Profesyonel su tesisatçısı olarak her zaman yanınızdayız.

Sorunları çözemediğiniz noktada ekonomik ve kalıcı çözüm sunmaktayız. Evinizin hangi noktası olursa olsun, tüm teçhizat ve ekipmanlarımızla su kaçağı tespiti konusunda da sizlerleyiz. Yeni mahalle su tesisatçısı olarak en kısa sürede yanınızdayız. Profesyonel su tesisatçısı güvenle, doğru ve net çözümle sizlerle.


Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.