su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

2007 yılından bu güne kadar hizmet vermeye devam eden tecrübeli kadromuz ile her soruna çözüm bulabilen firmamız su tesisatı sektöründe önde gelen isimlerden birisi olmuştur. Biz Metropol Tesisat olarak tüm su tesisat işleriniz için bir telefon kadar uzağınızdayız. Birçok bölgede ve mahalde hizmet verdiğimiz gibi yenisahra su tesisatçılığında da 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz.

Metropol Tesisatçılığın şubesi olan yenisahra su tesisatçısı su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, kalorifer tesisatı, kalorifer peteği temizleme, tıkanıklık açma gibi tesisatçılık işlemlerinde sizlerin hizmetindedir. Öncelikle bilinmesi gerekir ki her su kaçağı tespit cihazları bulunan kuruluşların tesisatçı olmadığını siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak isteriz. Kaliteli ve güvenli bir sonuca ulaşmak istiyorsanız tecrübeli bir kadroya, işini kalite ile yapan bir firmaya güven duymanız gerekmektedir.

Yeni Sahra Su Tesisatçısı

Metropol tesisatçılık tam olarak sizlerin aradığı adrestir. Su kaçağının olduğu mekân da hemen tespit çalışması yapılarak aynı gün içerisinde fiyatlandırmanın da yapılması ile birlikte onarıma başlanmaktadır.

Yenisahra da Su Tesisatçısı

Tüm cihazlarımız kameralı olup evinize zarar vermeden problemin olduğu bölgenin tespiti ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması amaçlarımız arasındadır. Küçük bir su sızıntısı evinize çok büyük zarar verdiği yadsınamaz. Sonraki süreçlerde de cebinize büyük bir yük olarak geri dönmektedir. Küçük bir sızıntı diye umursamaz davranmayınız.

Yenisahra Su Tesisatçısı

Kalitenin ve güvenin adresi olduğumuzu referanslarımızı da sizler ile paylaşarak kanıtlamak isteriz. Birlikte iş yaptığımız firmaların ismini vermek gerekir ise; özel çapa hastanesi, bahçeşehir üniversitesi, anadolubank, Halkbank, digiturk, bilfen, iski, fem, çınar koleji, doğuş grup, fatih dershanesi, İstanbul üniversitesi tıp fakültesi, Maltepe dershaneleri ve ismini saymakla bitiremeyeceğimiz birçok kurum bizlere güvenerek iş birliği içerisinde bulundular. Sizler de sorununuza daha fazla sorun eklemeden kısa sürede çözüme kavuşmak istiyorsanız yapmanız gereken bizleri arayarak irtibata geçmemiz olacaktır. Birçok bölgede birçok şubemizin bulunması sizlere en kısa sürede ulaşabilmemizi sağlamaktadır. Yenisahra bölgesinde bulunan Yenisahra su tesisatçısı kanalı ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede, sizleri bekletmeden çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz. Unutmayınız Metropol tesisat kurumu olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.