su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Şehirleşmenin getirdiği modern alt yapı imkânları sıhhi tesisat alanında da hayatı kolaylaştıran, hijyenik ve pratik çözümlerin getirilmesini sağlamıştır. Atık suyun uygun bir şekilde tahliye edilmesinde, temiz suyun kesintisiz ve sızıntısız bir şekilde binalara ulaştırılmasında, kanalizasyon, kalorifer, kombi, termostat sistemlerinin kurulum, bakım, onarım ve tamiratında su tesisatçısı ihtiyacı olmaktadır. Ayrıca su kaçağı tespiti ve tamiratında, pimaş, boru, kanalizasyon, tuvalet, lavabo, küvet, gider tıkanıklığı açmada da sıhhi tesisatçılara gereksinim duyulmaktadır.

Yenişehir Su Tesisatçısı, teknolojik gelişmeleri takip ederek son sistem cihaz ve aletlerle her türlü tesisat sorununa kısa bir süre içerisinde etkili, yıkım döküm işlemi yapmadan, hızlı ve kesin çözümler üretmektedir. Her biri alanında uzman, güler yüzlü, deneyimli profesyonel personeliyle hizmet veren Yenişehir Su Tesisatçısı, İstanbul Yenişehir çevresinde faaliyet göstermektedir. Kaliteli, güvenli, etkili, uygun fiyatlı hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma ilkesi benimseyen Yenişehir Su Tesisatçısı, su kaçağı, boru ve sistem tıkanıklığı, yıllık kombi, termosifon, kalorifer bakımları gibi hemen hemen herkesin sıklıkla ihtiyaç duyduğu konularda hizmet vermektedir.

Bunlardan su kaçağı temiz suyun israfına ve kirli suyun çevreye yayılıp ortam hijyenini olumsuz etkilemesine sebep olduğundan son derece önemlidir. Kısa süre içinde önlem almayı gerektiren su kaçağı her zaman görünür borular üzerinde olmayabilir. Bu aşamada profesyonel su tesisatçısı ihtiyacı doğmaktadır. Profesyonel su tesisatçıları kırıp dökme işlemine gerek duymadan son teknoloji su kaçağı tespit cihazları kullanarak kaçak noktasını tespit etmekte ve 20 dakika gibi kısa bir sürede sorunu giderebilmektedir.

Su kaçağının yanı sıra tıkanıklık tespiti de profesyonel ekipler tarafından kolayca yapılmakta, tıkanıklığa sebep olan maddeler çıkarılarak boru, kanalizasyon, lavabo, küvet ve diğer giderler açılmaktadır. Ayrıca yıllık kombi ve kalorifer tesisatı bakımlarını da sıhhi tesisatçılar yapmaktadır. Cihazların ve cihaza bağlı pompa, temostat, boru gibi sistem parçalarının düzenli bir şekilde çalışabilmesi için yıllık bakımlarının yapılması şarttır. Yenişehir Su Tesisatçısı her türlü sıhhi tesisat ihtiyacınızda kaliteli, güvenilir, uygun fiyatlı hizmeti tecrübeli, uzman, profesyonel ekibiyle vermektedir.


Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.