su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Herkesçe malum olduğu üzere su tesisatı çok ciddi bir iştir. Temiz ve kirli su tesisatlarında meydana gelebilecek en küçük bir problem, meşakkatli çabalar gerektiren sorunlar doğurabilir. Su tesisatlarında meydana gelen problemlerin büyük çoğunluğu, genellikle iki temel nedene dayanır; binaların inşası sırasında maliyetlerden kaçınmak için kalitesiz veya uygun olmayan ebatlarda tesisat bağlantıları kullanılması ya da eski binalarda, kullanım ömrünü tamamlamış olan tesisat bağlantılarının kırılması veya çatlaması. Su tesisatınız ile ilgili bir problem yaşıyorsanız, ilk yapmanız gereken, tesisata hiçbir müdahalede bulunmadan, profesyonel su tesisatçısı desteği almaktır. Tesisata yapılan yanlış müdahaleler, yalnızca sorunu daha da büyütmeye hizmet eder.

Firmamız, İstanbul Anadolu Yakasında yer alan  Yeşilbağlar mahallesinde tesisatçılık hizmetleri vermektedir. İşinde uzmanlaşmış, tecrübeli ve ehil su tesisatçısı kadromuzla sunduğumuz tesisatçılık hizmetleri, profesyonel bir yaklaşım gözetilerek sağlanmaktadır. Su tesisatınızda gerçekleşmesi muhtemel herhangi bir sorunda, ilk yapacağımız iş, soruna teşhis koymak olacaktır. Su tesisatında yaşanan problemlerin, dâhili hastalıklardan hiçbir farkı yoktur. Su tesisatını bir binanın damarları ve iç organları olarak düşünebilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında çok büyük bir sorun yokmuş gibi görünse de, geri planda çok ciddi problemler yaşanıyor olabilir. Bu problemleri tespit edebilmek ise, yıllar içinde edinilmiş tecrübelerle sergilenebilen bir uzmanlık gerekmektedir. Bu nedenle firmamızın tesisatçı kadrosu tecrübeli su tesisatçılarından oluşmaktadır.

Sorunun teşhisinde ilk aşama gözle kontroldür. Önce kaçağın görünür olduğu nokta gözlemleriniz. Bundan sonraki aşama su kaçağı tespiti aşamasıdır. Bu tespit son teknoloji ekipmanlar  yardımıyla yapılmalıdır. Termal kamera bu ekipmanlardan  bir tanesidir. Su kaçağının kaynağı duvarların içinde çok farklı bir noktadan kaynaklanabileceğinden, termal kamera ile sızıntı rotası takip edilir ve kaçağın asıl kaynağı bulunur. Son aşama müdahale aşamasıdır. Bu aşamada kaçağa nasıl bir müdahale gerektiği değerlendirilir ve karar sonrası, uygulamaya geçilir. Bu aşamaların atlanmadan izlenmesi, gereksiz yere duvarların kırılmasının önüne geçerek, en uygun maliyetli müdahale alternatifinin geliştirilebilmesi için elzemdir. Eğer Yeşilbağlarda ikamet ediyorsanız ve su tesisatınız ile ilgili bir sorun yaşamaktaysanız, profesyonel destek için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.