su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Ev ve ofis alanları içerisinde bulunan kişilerin gerek yaşamsal gerekse de hijyenik ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına oldukça önemli bir konumda olan su tesisatı çalışmaları, mevcut projelerde olduğu kadar inşası yeni yapılan projelerde de en fazla dikkat gerektiren unsurların ilk sıralarında yer almaktadır.

Konusunda deneyimli ve uzman su tesisatçısı kadrolar tarafından kurulumu, bakımı ve gerekli anlarda onarımı sağlanan sıhhi tesisat işlemleri, kendi içinde ayrıldığı alan ve teknikler sebebiyle de sektörler içerisinde her zaman en fazla etkiye sahip olan tesisat çalışmalarından biri olmaktadır. Faaliyete başladığı günden bu yana kaliteli ve çözüm odaklı su tesisatı işlemlerini eksiksiz olarak tamamlamakta olan firmamız; İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan birçok farklı ilçe mahallede oldu gibi, Ümraniye ilçesine bağlı Yukarı Dudullu Mahallesi'nde de müşterilerine üstün servis anlayışını hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Mevcut kullanımlar sonucunda su tesisatı sistemleri zaman içerisinde damlatma, kırılma, sızdırma, çalışmama, tıkanma ve nemlenme gibi sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu tarz durumlar sonucunda müşterilerin çağrı merkezi aracılığıyla oluşturdukları servis talepleri büyük bir titizlikle incelenmekte ve profesyonel su tesisatçısı kadromuzdan oluşan bir ekip belirtilen adrese gönderilecektir. Konusunda oldukça tecrübeli ekibimizin sağlamış olduğu servis hizmetleri teknolojik ekipmanlar kullanılarak yapılmakta ve çalışma ya da yaşam alanınız içerisinde herhangi bir olumsuzluk veya deformasyon yaratılmadan çözümlenmektedir. İlgili servis hizmetlerimiz dahilinde belirtmiş olduğunuz sorunun durumu göz önünde bulundurularak, sizlerin talepleri doğrultusunda periyodik bakım ve kontrol çalışmaları da eksiksiz bir şekilde sağlanmaktadır.

Sektörü içerisinde en deneyimli ve profesyonel firmalardan biri olma özelliğini taşıyan firmamız, güler yüzlü servis anlayışı ve etik kurallar çerçevesinde benimsenmiş olan iş ahlakını birleştirerek sizlere ulaştırmaktadır. Geniş hizmet ağımız dahilinde oluşturulan servis seçenekleri içerisinde su tesisatı onarımı, su tesisat sistemleri kurulumu, su kaçağı tespiti, su tesisatı bakım işlemleri, teknolojik ölçüm hizmetleri ve tesisat alanı içerisinde gerekli olan her türlü ekipman tedariki ve değişimi tam olarak sağlanmaktadır. Sizler de İstanbul Anadolu Yakası dahilinde bulunan merkezi noktalarda olduğu gibi, Ümraniye ilçesinde bulunan Yukarı Dudullu Mahallesi içerisinde yaşayabileceğiniz her türlü tesisat sorunu için firmamız ile iletişime geçebilir ve profesyonel servis kalitesini deneyimleyebilirsiniz.