su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kadıköy ilçesindeki Zühtüpaşa Mahallesine de hizmet veren firmamız; su tesisatı, su kaçağı tespiti, temiz su tesisatı, pis su tesisatındaki sorunlarınızda hizmetinizdedir. Sizlere uzman su tesisatçısı kadrosuyla hizmet veren firmamız; eviniz ve iş yerinizdeki her türlü tesisat sorunlarınıza profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Su tesisatı problemlerinde su kaçağı tespiti oldukça önemli bir konudur. Su kaçakları, zamanla binaları bile çürütebilen bir sorundur. Eğer banyonuzda kararma ve küflenmeler, banyo tavanınızda terleme ve sıva kabarmaları, hiç gitmeyen kötü kokular varsa su tesisatınızda su kaçağı var demektir. Mekanınızdaki su kaçağını tespit etmek için profesyonel su tesisatçısı kadromuzla gelip mutfak ya da banyonuzu kırmadan su kaçağını buluyoruz. Elektronik cihazlarla yapılan ölçümler sonucu su kaçağı neredeyse oradaki su kaçıran bölümü onarıp sizi kötü kokular ve küflenmelerden kurtarıyoruz.Kadıköy ilçesindeki Zühtüpaşa Mahallesinde su tesisatı problemlerinizde ihtiyacınız olan her an profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz. Eviniz ve iş yerinizdeki temiz su tesisatı, pis su tesisatı ve borulardaki su kaçağı problemlerinde uzman kadromuzla size hizmet vermekteyiz.

Temiz su tesisatlarında meydana gelen su kaçaklarının haricinde pis su tesisatı denilen, mutfak ve banyolarda atık sular için kullanılan giderler ve tuvaletlerde de tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Mutfaklarda yemek artıkları, lavaboya dökülen yağların donması ve bazen de yapım hatasından meydana gelen tıkanıklıklar atık su tesisatında taşmalara neden olmaktadır. Banyo ve tuvaletlerde ise suda erimeyen tuvalet kâğıtları kullanmak, tuvaletlere atılan naylon poşetler, pedler, çocukların tuvaletlere attığı çeşitli oyuncaklar tuvalet ve giderlerin tıkanmasına neden olmaktadır.

Bu tıkanıklıkları hızlı ve kolay bir şekilde açmak için profesyonel su tetisatçısı kadromuzla hizmetinizdeyiz. Banyo ve tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklıklar ayrı bir özen ister. Kırmadan atık su ve tuvalet tıkanıklıklarını açmak için özel cihazlarımızı kullanıyoruz. Atık su tesisatında tıkanmış olan boruyu belirleyip kırmadan robotlarla tıkanık olan bölgeyi açıyoruz. Tecrübeli kadromuzla tıkanmış olan tuvalet, banyo ve mutfak gideriniz hızlı bir şekilde kullanımınıza sunuluyor.İstanbul’un Anadolu yakasındaki ilçelerin pek çok mahallesine hizmet veren firmamızı Zühtüpaşa Mahallesinden aradığınızda kısa sürede, uzman su tesisatçısı kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla yanınızda.