su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Günümüz mimari projeleri içerisinde gerek yapım aşamasında gerekse de yapım sürecinin ardından gerekli periyodik kontrol ve bakım işlemleri dahilinde en fazla önem ve dikkat gerektiren tesisat çalışmaları ve montaj işlemlerinin ilk sıralarında sıhhi tesisat ve su tesisatı işlemleri yer almaktadır.

Çevresel faktörler içerisinde de mevcut şartların devam ettirilebilmesi için oldukça önemli bir konumda olan su tesisatı sistemleri, hijyenik ve yaşamsal imkanların da aynı düzeyde devam edebilmesi için oldukça önemli bir konumda olmakta ve büyük bir alana etki etmektedir. Su tesisatı kurulumu ve gerekli tüm sıhhi tesisat çalışmalarında, sektörü içerisinde yer aldığı günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve hızlı hizmeti ve su tesisatçısı servisini sağlamakta olan firmamız; İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunmakta olan birçok noktaya sağlamış olduğu servisi, Ümraniye ilçesi sınırlarında bulunmakta olan Aşağı Dudullu Mahallesi için de aynı etik kurallar ve kusursuz hizmet garantisi ile birlikte ulaştırmaktadır.

Su tesisatı sistemleri kurulum işlemlerinin ardından başlayan kullanım süreci içerisinde ya da daha ilerleyen zamanlarda akıtma, eskime, yıpranma, delinme, sızdırma ve nemlenme gibi birçok farklı sorun ile karşılaşabilmektedir. Bu sorunlar fazla önemli olarak gözükmese de, bir süre sonra yaşamsal ve hijyenik faaliyetlerin aksamasına yol açabilecek sıkıntıları da beraberinde getirebilmektedir. Tam olarak bu alanda hizmet sağlamakta olan firmamız, kendi alanı içerisindeki en kalite servisi ve çözüm odaklı desteği müşterilerine garanti etmektedir. Firmamıza yapmış olduğunuz çağrılar, deneyimli ekibimiz tarafından oldukça hızlı bir şekilde değerlendirilecek ve sorununuzun durumu göz önünde bulundurularak belirtmiş olduğunuz adrese profesyonel su tesisatçısı ekibimizden yetkili kişiler gönderilecektir. Bu sayede çalışma ve yaşam alanlarınız içinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmadan, mevcut sorun ortadan kaldırılacaktır.

Su tesisatı alanında hizmet vermekte olan firmamızın geniş servis seçenekleri içerisinde teknolojik ölçüm işlemleri, su kaçağı tespiti, su tesisatı kurulum işlemleri, sıhhi tesisat çalışmaları ve tesisat alanı içerisindeki her türlü değişim, montaj, bakım ve onarım işlemleri bulunmaktadır. Sizler de su tesisatı dahilinde yaşayabileceğiniz her türlü problem ya da yeni kurulum talepleriniz için firmamız ile irtibata geçebilir, İstanbul'un Anadolu Yakası içinde bulunan birçok semt ve adreste olduğu gibi Ümraniye ilçesine bağlı olan Aşağı Dudullu Mahallesi'nde de en profesyonel servis garantisini deneyimleyebilirsiniz.