su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

İstanbul ilinin Şile semti her ne kadar şehre biraz uzak gibi görünüyor olsa da burada da verilen hizmet kalitesinin asla İstanbul’dan düşük olmadığı, gözler önüne serilmesi gereken bir gerçektir. Bunun en güzel örneği de Şile ilçesinin Çataklı mahallesinin sunduğu su tesisat hizmetidir. Evlerimizde her daim kullandığımız suyun önemi yadsınamaz ve su ne kadar önemli ise su tesisatı da bir o kadar dikkat edilmesi gereken bir unsurdur.

Üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen prensipli ve düzgün personeli ile Çataklı su tesisatı, hem bakım hem de arıza tespit ve onarım konusunda titizlikle çalışarak her zaman elinden gelenin en iyisini yapma çabasındadır. Sağlıklı yaşam alanının oluşturulmasında bir hayli öneme sahip olan su tesisatının, su sızmalarından dolayı mağdur olunmaması adına mutlaka zamanında bakım ve kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Çataklı su tesisatı bu bakımdan bünyesinde çalışan profesyonel su tesisatçısı personeli ile doğru zamanda doğru müdahalelerde bulunarak istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçmeyi kendine hedef edinmiştir.

Bakımın yanı sıra su kaçağı tespiti konusunda da gereken adımları zamanında atarak mağduriyet yaşanmasını önlemektedir. Şile’nin Çataklı mahallesinin sunduğu bu hizmet, pekçok müşteri tarafından da takdirle karşılanmaktadır. Suyun bu denli önemli ve değerli olduğu günümüzde yaşam alanlarımızda kullandığımız suyun sağlıklı bir şekilde doğaya gönderilmesi, doğal kaynakların sürdürülebilirliği açısından da önem taşımaktadır.

Suyu mutfakta ya da banyoda bu denli sık kullanmamız, suyun geçtiği boruların da zamanla eskimesine ve suda bulunan kireç vb gibi maddelerin miktarının çokluğu da boruların zamanla tıkanmasına ya da paslanmasına yol açmaktadır. Her ne kadar bazı kişilerin elinden her iş gelse de bu gibi durumlarda mutlaka bir uzmandan yardım alınması ve profesyonel bir su tesisatçısına danışılması şarttır. Yanlış bir müdahale yapılması sonucunda istenmeyen daha farklı durumların da ortaya çıkabileceği göz önünde bulundurulmalı ve ona göre hareket edilmelidir. Boru hattındaki bir aksaklık pekçok problemi de beraberinde getirebilmektedir. Yaptığı işi seven, işine bağlı ve prensipli çalışanları ile Çataklı su tesisatı, bu gibi hizmetlere ihtiyaç duyanların her daim yanındadır. 


 Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.