su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Mutfak lavabonuz su mu kaçırıyor? Banyonuzu nedeni belli olmayan bir kaçak yüzünden su mu bastı? Evinizde su kaçağı var fakat yerini mi tespit edemiyorsunuz? Tüm bu problemlerin çözümü için uğramanız gereken adres Çekmeköy su tesisatçısı.

Birçok semte hizmet veren Çekmeköy su tesisatçısı, Çekmeköy’de yaşayan halkın tesisat problemlerine çözüm buluyor. İzlediği kalite anlayışı ile evinizin duvarlarını, lavabolarını kırmadan müdahale yapabilen firmamız, son teknolojik cihazları ile kısa bir sürede su kaçağınızın yerini tespit ediyor. Kameralı, bilgisayarlı ve sensorlu cihazları ile probleme nokta atışı yapan firmamız, su kaçağı tespiti için kırma ve dökme işlemlerine son veriyor.Tesisatçı bulabilmek için cadde cadde sokak sokak gezmeye son veren, 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile müşterilerinin çözüm ortağı olan firmamız, az hasarla kaçağınızı tamir edebilmek için hizmet vermektedir.

Titizlik ile çalışan saygılı ve eğitimli kadromuz, uygulama esnasında faaliyetlerini evinizin hijyeni ve evinize verdiğiniz değerin bilinci doğrultusunda sürdürmektedir. Alanında uzman kadrosu ile profesyonel çözümler üreten firmamız, yaptığı tamir ve onarımlara 2 yıl firma garantisi vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti politikasını kendine ilke edinmiş su tesisat firmamız, su kaçağının bölgesini anında tespit ederek evinizi su basması, rutubetlenme, parke kabarması ve oluşabilecek kötü koku gibi öngörülebilen problemlerden kurtarmaktadır. Kanal açma, tıkanıklık giderme, kalorifer ve kalorifer peteğinin bakımı gibi birçok alanda faaliyet gösteren firmamız, evinizde, ofisinizde ve atölyenizde tesisat sıkıntılarınızı çözmeniz için yol gösteriyor. Güler yüzlü ve ilgili personeli ile akıllarda soru işareti bırakmadan çalışan firmamız, bütçenizi sarsmadan, kırma işlemi ile size ekstra masraf yaratmadan ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi hedeflemektedir. Kalite standartları doğrultusunda faaliyetlerini gerçekleştiren firmamız, bugüne kadar hizmet götürdüğü müşteriler gibi sizlerinde doğru ve dürüst hizmet anlayışından faydalanmanız için çalışmaktadır. Güvenilirlik misyonu ile hareket eden firmamız, kaliteli hizmet bekleyen tüm müşterilerine kapılarını açmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyat avantajları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren Çekmeköy su tesisatçısı, birçok şehre, birçok semte olduğu gibi Çekmeköy halkına da hizmet vermek için sizleri beklemektedir.


Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.