su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Başta kendi yaşadığımız evimiz olmak üzere, yapıların tamamı temiz ve pis su tesisatları ile döşenmiştir. Bu sayede teknolojinin elverdiği ölçüde kesintisiz ve güvenli su temini ve de tahliyesi sağlanmaktadır. Tahliye noktalarının genel adı olan giderler zamanla tıkanabilmekte ve bu noktalardaki boruların açılması ve arızanın giderilmesi büyük önem arz etmektedir. Pimaş açma bu noktadaki en önemli arıza giderim yöntemidir.

pimaş açma

Genel olarak bakıldığında herhangi bir tesisatın arıza veya benzeri hasarlara uğraması durumunda en klasik yöntem arıza veya sızıntının bulunduğu veya bulunduğu tahmin edilen bölgenin açığa çıkarılarak tamiridir. Ancak tahminlerin güvenilir ve sonucun başarılı olması, klasik yöntemler ile her zaman mümkün olamamakta ve başta kendi eviniz ya da mekânınız olmak üzere oldukça geniş bir alana zarar verecek sonuçlar ile karşı karşıya kalınması durumu ile karşılaşılmaktadır. Firmamızın kullandığı en son teknoloji cihazlar ile oldukça küçük alanlarda tahminden öte tespit yapmak mümkün olmaktadır. Bu sayede arıza, kaçak veya sızıntı gibi problemlere çok kısa sürede ulaşılabilmekte veya tesisatın tıkandığı nokta ve tıkanma nedeni konusunda gerçek veriler elde edilebilmektedir.

Tıkalı Pimaş Açma

Pimaş Açma hizmetimizle çok kısa sürede ve başka bir noktaya zarar vermeden durum tespiti yapılarak, doğrudan sonuca gidilebilmektedir. Bu sayede tıkanan pimaşlarınız çok kısa sürede açılarak eski işlevine kavuşturulmaktadır. Bu noktada etkin bir değerlendirme ve tespit uygulanarak arızanın ya da tıkanıklığın sebebi veya başka bir duruma yol açıp açmadığı da tespit edilmektedir. Verdiğimiz hizmet tespit ve sonuç garantilidir. Eğer arızanızın, tıkanıklığınızın vb bir durumun tespitini yapamaz isek ücret talep etmiyoruz. Tüm bu hizmetleri size sunan Metropol Tesisat firması olarak, hem bilgi akışını kolaylaştırmak hem de hizmetlerimize ulaşımınızı sağlamak üzere hizmet veriyoruz. Her türlü arıza ve tıkanıklık için kaliteli bir su tesisatçısı firması olarak bize ulaşmanız yeterlidir.

Uygun fiyatlar ve kampanyalar ile desteklediğimiz garantili tespit hizmetlerimize ulaşmak için web sitemizi veya iletişim telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz.