su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Yaşadığımız alanlar iser yeni ister eski olsun kalitesinden bir şey yitirmemesi adına her daim bakıma muhtaçtır. Yaşam alanlarımızın genel temizlik gibi bakımlarını kendimiz yapabildiğimiz halde bazı alanlarını uzman ekipler kontrol etmeli ve eğer gerekliyse ve olası doğabilecek bir sorun varsa gerekli müdahaleyi onlar yapmalıdır. Su tesisatının bakımı ve tamiri de bu uzmanlık gerektiren alanlardan biridir.

Borulardan gelen sular sağlığımızı etkileyebilmesi açısından önemlidir ve bu nedenle boruların bakımının mutlaka zamanında yapılması ileride doğabilecek problemlerin engellenmesi açısından önem taşımaktadır. Şile, Sahilköy’de de su tesisat hizmetleri, önemli ölçüde başarılara imza atmış profesyonel su tesisatçısı ekibi ile müşteriye üstün hizmet sunmaktadır. İlk hedefi müşterinin memnuniyetinin sağlanmasıdır ve bunun için de hem hızlı hem de titizlikle işini yürütmektedir. Özellikle su kaçakları ya da lavabo tıkanıklıkları insanın canını sıkan ve günlük hayatını yaşamasını engelleyen durumlardır ve anında müdahale gerektirmektedir.

Sahilköy’de hizmet veren su tesisatçıları, su kaçağı tespiti gibi kolay ya da tesisat borusu tamiri ya da yenilenmesi gibi en zor işlerin altından başarıyla kalkmaktadır. Artık “kaliteli su tesisatçısı bulmak zor” diye bir durum ortadan kalkmıştır. İstanbul’un Şile ilçesinin Sahilköy mevkiinde oturanlar açısından su tesisat hizmetleri artık ayaklarının altındadır. Evde tesisat ile ilgili ne tür bir sorun olursa olsun sunulan hızlı ve kesin çözüm bu su tesisatı hizmetlerinden faydalanılmasında başrolü oynayan etmendir.

Hem farklı çözüm olanakları hem de uygun fiyat teklifleri ile müşteri açısından çözüm üretmenin öneminin bilinci ile hizmetini sürdüren su tesisatçılarına, Sahilköy’de ikamet edenler kolaylıkla ulaşabilmektedir. Artık kaliteli hizmet yalnızca İstanbul merkezde değil, daha küçük ilçe ya da mahallelerde bile verilebilmektedir. Özellikle su tesisatı açısından hizmet alınan firmanın yakınlığı, ulaşım açısından daha rahat olması için oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. Hem başarılı, hem ucuz, hem de kaliteli bir hizmet için Sahilköy su tesisat hizmetleri yerinde bir seçimdir. Gerekli işlemlerin yapılması ne kadar çabuk olursa o kadar iyidir ve bu anlayışla hareket eden Sahilköy su tesisat hizmetleri günden güne kalitesini arttırmaya devam etmektedir.


  Su Tesisatçısı Fiyatları

  • Su tesisat fiyatları bölge ve işe göre degişiklik göstermektedir.
  • Ortalama olarak 150 tl ve üzeri fiyatı olarak düşünülebilir.
  • İstanbul içi su kaçak tespiti işlerinde 150 tl ye kaçak bulma işlemi yapılmaktadır.