su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Şirketimiz alanında vizyon sahibi ve profesyonel çalışanları ile siz Pendik ilçesi Sülüntepe sakinlerinin hizmetinizdedir.  Ev ve işyerlerinizin her türlü su kaçağı tespiti, lavabo ve banyo tıkanıklıklarının arıza , bakım ve onarım işlerinin çözümü Sülüntepe su tesisatçısıdır.

Su tesisatı işleri öyle küçümsenerek basite alınacak işler değildir. Bu su tesisatçısı işini ben de yaparım diyerek başlanan su kaçağı tespiti işleriniz daha sonra size önüne geçilmeycek dağınıklık ve masraf çıkaraktır.   Su kaçağı tespiti işlemleri için teknolojik cihazlar kullanan firmamız, profesyonel su tesisatçısı ekibimiz tarafından sizlere kısa sürede problem tespiti sunar ve modern malzemeler ile çözüm odaklı ve memnuniyet garantili çözümler üretiriz.

Sülüntepe de eviniz veya işyeriniz varsa, tesisatlarınızla ilgili her türlü probleminiz için mutlaka şirketimizi arayın. Sizlere ekonomik fırsatlar sunarak çalışmalarımızı hızlı ve profesyonel bir şekilde yapalım. Problem tespitlerini yaparken teknolojik ve modern cihazlar kulanarak her yeri kırıp dağıtmadan sadece su kaçağı tespiti yapılan alanda çalışarak sizlere daha fazla rahatsızlık vermeden problemlerinizi profesyonel bir şekilde çözümlere kavuşturuyoruz.

Kullandığımız malzemeler garantili malzemeler olup tesisatlarınızın daha uzun süreli ve randımanlı çalışmasını sağlamaktadır. Kaliteli malzeme ve profesyonel su tesisatçısı ekibimizle iyiye sahip olacak sunduğumuz fiyatlarla da ekonomik bir iş yaptırmış olacaksınız.

Yaptığımız su kaçak tespiti, bakım, onarım, banyo tıkanıklıkları ve lavabo tıkanıklıkları çözümlerimiz ile Sülüntepe Mahallesi’nde ki ev ve işyerlerinin tüm tesisat problemlerinin çözüm noktasıyız.Profesyonel ve işinin ehli kimselere yaptırmadığınız su kaçağı tespiti, banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, tesisat bakım, tesisat onarım, eskiyen tesisatınızın değişimi işleriniz kısa sürede arıza verecek ve siz tekrar ayrı bir masrafla karşılaşacaksınız. Sadece masraf değil zaman kaybı, evinizin tekrar dağılması, tekrar boyanması gibi işlerle uğraşacaksınız ve moraliniz bozulacak.

Pendik Sülüntepe mahallesi profesyonel su tesisatçısı olarak sizlere su kaçağı tespiti yaparken garanti veriyoruz. Evinizin sadece ilgili kısımlarında su kaçak tespiti yapacağız. Kullanacağımız kaliteli ve modern malzemelerle tesisat arızalarını en kısa sürede gidereceğiz. Su tesisatçılığı demek garanti demek. Garanti demek biz demek.