su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

 İstanbul - Kartal’da bulunan Topselvi mahallesindeki su tesisatçısı olarak uygun fiyat ile hızlı bir şekilde arıza, onarım ve bakım işleri yapılmaktadır. Tüm su tesisat sorunlarınıza uygun çözüm önerileri ile hizmetinizdedir.

 Su hayatımızın kaynağıdır. Her an, her alanda kullandığımız su tesisatı bir gerekliliktir. Topselvi mahallesinde profesyonel su tesisatçısı, ihtiyaç duyduğunuz anda aklınıza gelecek ilk isim olmak için tüm olanaklarını kullanarak size kaliteli, zamanınızı çalmadan tüm hizmetleri sağlamaktadır. En başta tıkanıklık sorunu su tesisatlarında çokça görülür. Bu noktada güvenilir bir sonuç elde etmek istiyorsanız işinde tecrübeli kadroya sahip tesisatçılara yöneldiğinizde sorununuz en kısa sürede çözüme ulaştırılır. Bizler de güler yüzlü, uzman ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. En küçük su problemi evlerimizde, binalarımızda bir çok sorunu beraberinde getirdiği için kısa sürede sorunları çözecek, bakımları yapacak kişilere ihtiyaç duyuyoruz. Bu yüzden problemlere beklenenden daha yüksek performansla dönüş yapılmaktadır. Problemli boruların onarımı, kaçak tespiti, tıkanıklık açma ve diğer tesisat sorunlarınızı donanımlı kadromuzla, yeni teknoloji ürünleriyle çözüm buluyoruz.  Müşterilerimizi memnun etmek bizim için önemlidir. Bu nedenle çalışan kadro, özenle seçilmiştir. Eskimiş tesisatlarınızı kaliteli ve son model ürünler ile değiştirmeye hazırız. Özellikle eski binalar tesisat sorunlarını da beraberinde getirmekte ve yenilenmeye ihtiyaç duymaktadır. Yanlış ustalık, yanlış malzeme kullanımı, hatalı tespitlere mahal vermeden garantili şekilde hizmet sunuyoruz. Su tesisatı problemleri ihmal etmeye gelmediği gibi ihmal edildiğinde sızıntılar, nem kokusu, derz aralarında karartılara sebep olmaktadır. Ev ve işyerlerinizde yaşadığınız bu tür tüm tesisat problemlerinizi çözüme kavuşturuyoruz. Banyo, mutfak, lavabo tıkanıklıklarınızı en kısa sürede açıyoruz.

 Yaşayacağınız en küçük sorunda günümüzdeki teknolojik gelişmelere bağlı olarak su kaçağı tespiti  hizmetimizden  en hızlı şekilde faydalanabilir, çözüme kavuşabilirsiniz. Teknolojik gelişmelere paralel olarak artık su kaçaklarında duvar, fayans kırmaya gerek kalmadan sorun giderilebilmektedir. Sizlere kaliteli hizmet vermek ve her şeyden önce sağlığımız için önemli olan suyu size kısa sürede, düzgün şekilde ulaşmasını sağlamak için tüm ekibimizle birlikte ekonomik ve kalıcı çözümler ile hizmetinizdeyiz.