su tesisatçısı logo

ARA 0(532) 695 83 60

Mevcut yapılar ve yeni projeler içerisinde gerek ofis alanları gerekse yaşam alanları dahilinde, mimari açıdan en fazla önem teşkil eden tesisat projelerinin başında su tesisatı kurulumu ve montajı yer almaktadır. Su tesisatı işlemleri kişilerin ve çevrenin içinde bulunduğu hijyenik şartların devam ettirilebilmesi açısından olduğu kadar, yaşamsal tüm faaliyetlerin de sekteye uğramaması için gelişmekte olan ekonomilerin en fazla önem gösterdiği kurulum sistemlerinden biri olma özelliğini de taşımaktadır.

Konusunda deneyimli ve uzman ekibi ile kurulduğu günden bu yana her türlü sıhhi tesisat kurulumu, bakımı ve onarımını en hızlı ve en profesyonel şekilde gerçekleştiren firmamız; İstanbul Anadolu Yakası içerisinde yer alan birçok ilçe ve mahallede olduğu gibi, Sancaktepe ilçesine bağlı Veysel Karani Mahallesi'nde de su tesisatı sistemlerine dair gereken her türlü su tesisatçısı hizmetini ve servisi gerçekleştirmektedir.

Su tesisatı sistemleri zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak eskime, damlatma, nemlenme, tıkanma ve çalışmama gibi durumlar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Günlük faaliyetlerin devam edebilmesi açısından oldukça olumsuz etkiler yaratan bu durumun anında giderilebilmesi için, profesyonel su tesisatçısı hizmetinden yararlanmak zorunlu bir hale gelmektedir. Tam olarak bu alanda servis sağlamakta olan firmamız, yaşanabilecek her türlü sıhhi tesisat arızası ve onarımında ofis ve yaşam alanları için gereken tüm teknik bakımı gerçekleştirmektedir. Yaşayabileceğiniz herhangi bir arıza durumunda ya da yeni kurulum işlemlerinizde bizlere yapacağınız servis talepleriniz hızlı bir şekilde değerlendirilecek ve belirtmiş olduğunuz adrese profesyonel su tesisatçısı ekibimizden yetkili kişiler yönlendirilecektir.

Firmamızın sağlamış olduğu hizmet servisler dahilinde su kaçağı tespiti, su tesisatı kurulumu, tesisat bakımı ve onarımı, tesisat ekipman değişimi ve sıhhi tesisatlar hakkında her türlü teknik işlem yer almaktadır. Ekibimiz ile sizlere sunulan bu benzersiz tesisat hizmeti, mevcut çalışma ve yaşam alanlarınız içerisinde hiçbir deformasyon ve yaşam kalitesini etkileyecek durum yaratmadan gerçekleştirilmektedir. Sektörü içerisinde yer aldığı günden bu yana sıhhi tesisat ve su tesisatı kurulumu, bakımı ve onarımı için gereken en kaliteli hizmeti, deneyimli ekibi ile sağlamakta olan firmamız; İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan geniş hizmet ağı dahilinde, Sancaktepe ilçesine bağlı Veysel Karani Mahallesi'nde de, sizlere ihtiyacınız olan tüm desteği sağlamaktadır.